HR asistent - príležitosť pre študentov

Miesto práce

Rohožník/Bratislava


Termín nástupu

ihneď


Ponúkaný plat (brutto)

dohodou


Druh pracovného pomeru

na dohodu


Popis pracovného miesta

Si študent/ka denného štúdia? Hľadáš perspektívnu pracovnú príležitosť v oblasti ľudských zdrojov? Láka ťa možnosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti?

Hľadáme osobu, ktorá bude podporovať náš HR tím s nasledujúcimi činnosťami:
- Organizačné zabezpečenie školení, tréningov a eventov
- Spravovanie talent manažment databázy
- Komunikácia s internými klientmi a externými partnermi
- Podpora pri príprave prezentácií a reportov
- Podieľanie sa na výberovom procese
- Možnosť participovať na rôznych HR projektoch


Iné výhody

Výhody:
- perspektíva trvalého zamestnania po ukončení štúdia
- možnosť získať skúsenosti v oblasti ľudských zdrojov
Kontaktná osoba

HR Team CRH


Kontaktný e-mail

recruitment@sk.crh.com


Požadované vzdelanie

Vysoká škola


Ďalšie informácie

Požiadavky na kandidáta:
- študent VŠ - 2.-4.ročník
- znalosť anglického jazyka - aspoň mierne pokročilý
- zručnosť v MS Office - Word, Excel, Powerpoint
- zodpovedný prístup
- dôslednosť, orientácia na detail
- proaktivita
- chuť učiť sa


O spoločnosti

Spoločnosť CRH (Slovensko) so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod CRH (Slovensko) a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Skupina CRH je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť CRH stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. CRH sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

Viac informácií nájdete na stránke www.crhslovakia.com.

Informácie o výberovom konaní:
Svoj životopis (vrátane aktuálneho telefonického kontaktu) v slovenskom a/alebo anglickom jazyku zašlite, prosím, mailom.

Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti CRH (Slovensko), a.s., Rohožník 906 38, IČO 00214973 v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 122/2013 Zb., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Výberové konanie je zvyčajne 2- alebo 3-kolové. Výberového pohovoru sa zúčastnia kandidáti, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady na danú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.


Pripojiť prílohy