Brigádnik vo výrobe

Miesto práce

Rohožník


Termín nástupu

ihneď


Pracovná pozícia

Iné


Ponúkaný plat (brutto)

5€ /hod.


Druh pracovného pomeru

na dohodu


Popis pracovného miesta

Do výroby hľadáme pomocného pracovníka na dobu 2 mesiace.
Pracovný čas: Po – Pia, práca na 2 zmeny

Úlohami úspešného uchádzača budú:
- Podporné práce vo výrobe
- Vykonávať odbery vzoriek alternatívnych palív po zaškolení odborníkmi
Kontaktná osoba

HR Team CRH


Kontaktný e-mail

recruitment@sk.crh.com


Dátum pridania

11.10.2018


Požadované vzdelanie

Stredné


Ďalšie informácie

- Flexibilita
- Zodpovednosť
- Ochota pracovať na 2 zmeny


O spoločnosti

Spoločnosť CRH (Slovensko) so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod CRH (Slovensko) a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Skupina CRH je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť CRH stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. CRH sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

Viac informácií nájdete na stránke www.crhslovakia.com.


Pripojiť prílohy